Bastion se trots

Akademise prestasie

 

Top 20 leerders 

Graad 8
top 20 8.jpg

1-Abby Taylor
2-Dianté Fogolin
3-Eliska Combrink
4-Neil Naude
5-Angelique Bawden
6-Jeanice Lourens
7-Trista Bergh
8-Ronan Viljoen
9-Anneline du Plooy
10-Leandré van Zyl

11-Cadence Francesco
12-Quewan Vermeulen
13-Tatyn Gouws
14-Arne Bouwer
15-Claudine Leus
16-Shané Mostert
17-Lee-Ann Barkhuizen
18-Samanthe Smit
19-Suné van Niekerk
19-Dean van Wyngaardt

Graad 9
top 20 9.jpg

1-Johané Lamprecht
2-Christopher Strydom
3-Chanté Myburgh
4-Michaela Ribeiro
5-Carmon Mattheus
6-Liane Wagner
7-Morné Wisse
8-Lee-Anne Joubert
9-Dominique de Kock
10-Chanté Uys

11-Tiana Smith
12-Miguel Charlez
13-Heinrich du Plessis
14-Johannes Myburgh
15-Zander Cilliers
16-Nel Naude
17-Anya Churr
18-Gorata Morweng
19-Marcelle Verster
20-Daton van der Merwe

Graad 10
top 20 10.jpg

1-Chandre Boshoff
2-Carmen Labuschagne
3-Rune Etsebeth
4-Anesca Louw
5-Tanisha Geyer
6-Danushca Smal
7-Melissa Basson
8-Armand Swart
9-Melissa van Niekerk
10-Sharne du Plessis

11-Anel de Lange
12-Christiaan Harmse
13-Robyn Raadt
14-Chloe Niemann
15-Morgan Shezi
16-Zania Enslin
17-Ryen van Niekerk
18-Petronel Titus
19-Juan Venter
20-Juan Claude Schutte

Graad 11
top 20 11.jpg

1-Deleney Willemse
2-Deidre van der Merwe
3-Wilmarike de Beer
4-Liane de Waal
5-Nicole Liebenberg
6-Jeandre Smith
7-Ivan Smit
8-Dominique Smith
9-Bianca-Lee Smit
10-Dimakatso Lebone
10-Carmen Nel

12-Erika de Winnaar
13-Vionn Cronje
14-Amelia Grobler
15-Tamsin Swart
16-Sune Zandberg
17-Nikita Smit
18-Simoné Ehlers
19-De Wet Martins
20-Gebriele Symons

Graad 12
top 20 12.jpg

1-Armand Horn
2-Roman Ustych
3-Danica van Rensburg
4-Chloe Dugmore
5-Kayla Labuschagne
6-Corrie van Niekerk
7-Ilze Pretorius
8-Mariné Lamprecht
9-Jacques Oosthuizen
10-Sonique Basson
10-Melissa Kleinhans
10-Simone Toua

13-Angelique Lloyd
14-Rynard Kitto
15-Charlize Pangas
16-Elsa van Aswegen
17-Jacques Steenkamp
18-Monique Adriaanzen
19-Chanelle Stierlin
20-Nenuscke Coetzee
20-Alicia Roux
20-Donnele van der Merwe

 

Sport prestasies

Die volgende dogters is gekies om Wesrand 0/19's te verteenwoordig by die Nasionale Telkomtoernooi in Pretoria:

ntbal.jpg

Chené Wewege

netbal 1.jpg

Carmen Nel

Baie geluk aan Juf. Madrey Smit wat gekies is om op te tree as ñ skeidsregter by die Nasionale Netbal Telkomtoernooi

IMG_5917_128573774503297.jpg

Amoré Jacobs is 15 jaar oud en is verkies tot die Gauteng 0/19 hengelspan wat Gauteng sal verteenwoordig gedurende die Nasionale Kampioenskappe wat in Desember sal plaasvind.

Hengel.jpg
netbal 3.jpg

Gaby le Roux

netbal.jpg

Mariné Lamprecht

Baie geluk aan Coach Sonika Gillman wat verkies is as hulpafrigter vir die 0/19 Wesrand Netbal span.

Sonika.PNG

Bairon Smuts is verkies tot die 0/19A jukskei span wat Wesrand gaan verteenwoordig by die Nasionale Kampionskappe in Desember. 

Jukskei.jfif

Kultuur Prestasies

Die afgelope naweek het twee van ons leerders die Allegretto Gala-aand bygewoon na die afloop van hul deelname aan die 2021 Allegretto kunswedstryd.

Chloé Niemann loop weg met die trofee vir “Best English solo with a backtrack”.

261949039_1822279221301386_1472297083348774925_n.jpg

Chandré Boshoff verwerf die trofee vir “Best Film solo with a backtrack”.

261816738_1822279304634711_5426836182693614253_n.jpg